top of page

O nás

Daver s.r.o. je veľkoobchodná a distribučná spoločnosť výtvarných potrieb. Fungujeme na slovenskom a českom trhu už od roku 1996. Sme distribútorom značiek ktoré sa rýchlo stali obľúbenými u našich zákazníkov, a to najmä vďaka bezkonkurenčnej kvalite a neustálym inováciám.

Na čom si dáme naozaj záležať je rýchlosť, kvalita, spoľahlivosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Ak sa povie Daver, potom k Vám prídu pravidelne školení obchodní zástupcovia, ktorí vedia, čo predávajú.

Našim partnerom prinášame jednoduché a praktické riešenia

Efektívna spolupráca

Nekomplikujeme. Našim zákazníkom a partnerom prinášame jednoduché a praktické riešenia s jednoznačne definovaným prínosom. Spolupráca s nami je intenzívna a efektívna, snažíme sa vytvárať obojstranne prospešný dlhodobý vzťah. Veď najlepšie riešenia sú vždy výsledkom spoločnej práce a vzájomnej výmeny znalostí a skúseností.

Malování akvarelem
Our Mission
Anchor 1
718ghLGnLUL._AC_SL1500_.jpg

Dôveryhodnosť a spoľahlivosť

Vo firme Daver rešpektujeme a naozaj dôsledne chránime záujmy našich zákazníkov a partnerov. Podobne vážne berieme aj naše prísľuby. Požiadavky a priania našich zákazníkov plníme vždy včas a potrpíme si aj na požadovanú a právom očakávanú kvalitu. Sľubujeme len to, čo môžeme splniť. A vždy to aj dodržíme.

Anchor 2

Vzťah k zákazníkom a pridaná hodnota

Každá naša služba sa vždy viaže s istou pridanou hodnotou. Vieme, že ak chceme byť úspešní, musia byť v prvom rade spokojní naši zákazníci. To sa snažíme dosiahnuť najmä neustálym zlepšovaním kvality našich služieb.

Art Store

Každá naša služba sa vždy viaže s istou pridanou hodnotou

bottom of page